Profesjonalizm
i solidność

O Firmie


Działamy na rynku od ponad 30 lat. Zbierane przez ten czas doświadczenie sprawia, że jesteśmy jedną z najefektywniej zarządzanych firm transportowych! Postępujemy zgodnie ze światowymi tendencjami - systematycznie inwestujemy w nowe samochody ciężarowe i ciągniki siodłowe wraz z naczepami, które gwarantują najwyższą jakość i dynamikę realizowanych przez nas usług.

32 lat doświadczenia
7 mln km przejechanych w 2023 roku

Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne Rafał Litwiński

 

Nasza firma powstała w 1992 r. Pierwszy transport międzynarodowy wykonaliśmy rok później – w 1993 r. Doświadczenia zdobywane od tamtego czasu, często trudne, pozwalają nam dzisiaj na realizację każdego zlecenia transportowego zgodnie z harmonogramem ustalonym wcześniej ze zleceniodawcą. Jesteśmy zawsze na czas!

Nasi kierowcy regularnie biorą udział w szkoleniach i podnoszą swoje kwalifikacje w zakresie zarządzania czasem pracy, mocowania ładunków czy zasad prze

wożenia towarów niebezpiecznych ADR. Ich wiedza jest na tyle szeroka, że potrafią poradzić sobie z nagłymi, nieprzewidzianymi sytuacjami i dotrzymać terminów dostaw. Nasi dyspozytorzy moją możliwość sprawnej reakcji w momentach kryzysowych, ponieważ cała flota wyposażona jest w urządzenia telematyczne, które pozwalają określić położenie ładunku, przebytą trasę oraz oszacować czas dotarcia do celu.

  • – wieloletnie doświadczenie
  • – profesjonalizm i solidność
  • – nowoczesny sprzęt
  • – wykształceni ludzie

Inwestycja w ludzi oraz w tabor popłaca i przekłada się na jakość usług. Mamy kontrahentów współpracujących z nami od lat, ale również ciągle pozyskujemy nowych,którzy nawiązują z nami współpracę i chętnie korzystają z naszych usług.